Türkiye Kooperatifçilik Stratejisi Ve Eylem Planı Hazırlama Eğitimi Düzenlendi

Genel Müdürlüğümüz tarafından “2018-2023 Türkiye Kooperatifçilik Stratejisi ve Eylem Planı” hazırlık çalışmaları kapsamında 22-24 Aralık 2017 tarihleri arasında Kızılcahamam’da bir eğitim programı düzenlenmiştir.
Söz konusu eğitim programında Stratejik Plan hazırlama aşamasında misyon ve vizyonun önemine vurgu yapılmış, temel stratejilerin nasıl belirleneceği hususlarına değinilmiştir. Genel Müdürlüğümüzün kurumsal kapasite değerlendirilmesinin de yapıldığı toplantıda Stratejik Planın hazırlanması konusunda önemli bir yol haritası çizilmiştir.
Eğitim programı Müsteşar Yardımcısı Sezai UÇARMAK’ın başkanlığında; Genel Müdür Arif Sami SEYMENOĞLU, Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper BOZKURT, Denetim Hizmetleri Daire Başkanı Naide İNAN, Tarım Satış Kooperatifleri Dairesi Başkanı Seçkin CENKIŞ ve yaklaşık 30 kişilik Şube Müdürleri, Uzman ve Uzman Yardımcılarının katılımıyla,  Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet BARCA ’nın eğitmenliğinde toplam altı oturum olarak gerçekleştirilmiştir. Toplantı sonunda katılımcılara katılım belgeleri verilmiştir.